Trio ve Dj Hizmeti

Kurumsal etkinliklerde, açılışlarda ve kokteyller de misafirleri karşılamada trio hizmetinden faydalanabilirsiniz. Misafirlerinizi karşılamada görevlendireceğiniz bir trio grubu organizasyonunuzun havasının değişmesini ve daha kaliteli bir iş olmasını sağlayacaktır. Trio grupları genellikle 3 enstrümandan oluşmaktadır. Enstrümanlar ise; keman, çello, gitar, akerdeon ve yan flüt gibi müzik aletlerinden oluşmaktadır. Etkinlik öncesi görev alınacak alana trio grubumuz 1 saat öncesinde ulaşmakta, sizden konumlanacağı yerin bilgisini istemektedir. Genellikle 1-2 saat aralığında görev almakta ancak sizlerin taleplerine göre organizasyonun kahve araları yada molalarında çalmalarını isterseniz buna göre planlama da yapılabilmektedir.

Kurumsal etkinliklerin yanı sıra bireysel etkinlikler de veya düğün/nişan kına gibi organizasyonlar için de aynı şekilde trio grupları misafirlerinizi karşılamada konumlandırabilirsiniz.

Dj Hizmeti ise talebinize istinaden belirttiğiniz saatin öncesinde alana tüm malzemeleri ile birlikte gelip, kurulumunu yaparak sağlanmaktadır. Eğer sizin tarafınızdan sağlanacak malzemeler kullanılacak ve sadece DJ personele ihtiyacınız var ise bunu ayrıca belirtmeniz gerekecektir. Dj’lerimiz geniş müzik arşivlerine sahip olup, arşivlerinde olmayan bir müziği de anlık olarak indirip çalabilmektedirler. Düğün / Nişan vb. organizasyonlarınız için de faydalanabileceğiniz dj hizmetinde dilerseniz sizin belirlediğiniz playlist üzerinden de gidilebilmektedir. Ayrıca arkadaş çevrenizle kutlama yapacağınız özel bir gecede veya tekne turlarında da dj kiralama hizmetinde faydalanabilirsiniz.