Güvenlik Hizmeti

Organizasyonların en kilit noktalarından birisi de güvenlik önemleri ve bunu sağlamak için çalışan görevlilerdir. Güvenlik planları mekana, gelecek kişi sayısına ve gelecek katılımcı profiline göre değişiklik göstermektedir. Her organizasyon öncesi bu konu üzerinde detaylı çalışmalar yapılmakta ve organizasyon gününden önce hazırlıklar tamamlanmaktadır. Bu hizmet içeriğinde rop/polis bariyeri kiralamala, güvenlik malzemeleri kiralama ve güvenlik personeli hizmeti sağlamayı kapsamaktadır.

Organizasyonun yapılacağı alana davetli/biletli misafirlerin dışında girişleri engellemek ve kontrol altına almak için organizasyon öncesinde bariyerlere yapılması gerekmektedir. Bu bariyerleme genel olarak dış alan için yapılsa da aynı zamanda iç alanlar da düzeni sağlamak için de rop bariyerler kullanılmaktadır. İç alanlarda güvenlik personelinin kontrolü sağlıklı bir şekilde yapabilmesi için rop bariyerleme yapılmaktadır. Pek çok organizasyon mekanından bu bariyerlerden bir miktar bulunsa da yeteri kadar bulunmadığı durumlar için rop bariyer kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca organizasyonun farklı görev noktalarında görevlendirilmek üzere güvenlik personel hizmetini de sağlamaktayız.

Sertifikalı güvenlik personeliniz var mıdır?

Güvenlik personelimiz sertifikalı olup, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca sizlere güvenlik açığı olabilecek noktalar için danışmanlık hizmeti vermekte ve gerekli tüm destekleri sağlamaktadırlar.

Güvenlik personeli yanı sıra, x-ray vb. cihaz ve bu cihazları kullanabilen personeliniz var mıdır?

Güvenlik personel datamızda x-ray vb. cihazları kullanabilen personelimiz bulunmakta, ayrıca güvenlik personeli ile birlikte malzeme temini de yapabilmekteyiz.