Kapı Giriş/Çıkış Kontrol Sistemleri

Kapı giriş-çıkış kontrol sistemleri kongre ve fuar organizasyonlarında kullanılmak üzere çeşitli ekipmanlardan oluşan bir sistemdir. Organizasyonlarda hem katılacak kişilerin datalarının tutulması, hem güvenliğin sağlanması amacıyla kullanılmaktadırlar. Bu sistemler sayesinde farklı raporlar elde edilebilmekte ve içeri girebilecek kişilerin dışında kimsenin girmemesi sağlanmaktadır.

Giriş/çıkış kontrol sistemleri; tek bir yazılım üzerinden çalışabilen: kayıt masasında kullanılacak bilgisayar yazıcı ve giriş çıkışlarda kullanılacak turnikelerden ve bunların ekipmanlarından oluşmaktadır. Ayrıca talebinize istinaden yaka kartı tasarımı, yaka ipi ve badge gibi diğer kayıt malzemelerini de sağlayabilmekteyiz.

Giriş-çıkış kontrol sistemleri sayesinde yaka kartı olmadan kimse içeriye giremeyecektir. Ayrıca belirli alanlara sadece belirli kişilerin girmesini istiyorsanız bunu da yine turnike sistemi üzerinden tanımlamak mümkündür. Girilmemesi gereken bir alana girmeye çalışan misafirin yaka kartını turnike okumayacak ve açılmayacaktır. Giriş çıkışlarda turnikeler yerine dilerseniz kiosk cihazları yada mobil cihazları yine yaka kartı okumada kullanabilirsiniz. Çünkü bir oda için turnike kurulması çok mümkün olmayacaktır yada görsel olarak uygun olmayacaktır. Bunun yerine kapıda mobil cihaz yada kiosk cihazlar ile bir personel görevlendirebilir ve odaya girecek kişilerin yaka kartlarını okutmalarını sağlayabilirsiniz.

Organizasyona katılacak misafirler için organizasyon öncesinde online kayıt yaptırmalarını sağlayabiliriz. Bu sayede organizasyon gününde kayıt masasında oluşacak yoğunluğun önüne geçebilir, gelen misafirlerin online kayıtlarından sonra maillerine gönderilen barkodlar ile içeri giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.