Hakkımızda

Ant İnsan Kaynakları; 2003 yılından beri sektörün öncü firmalarıyla çalışmış heyecanlı, fark yaratan, organize olmuş ve alanında uzman bir ekip tarafından insan kaynağı ve bordro hizmeti sağlamak amacıyla kuruldu.

 

Ant İnsan Kaynakları ulusal ve uluslararası devlet zirveleri, kongreler, fuarlar, toplantılar, konser ve festivaller, venue çalışmaları, ofis çalışmaları, market aktiviteleri, lansmanlar, eventler gibi bir çok alana personel desteği sağlamakta olup transfer hizmeti, catering hizmeti, vestiyer hizmeti ve photobox hizmetleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.İstanbul merkez ofis olmak üzere, Antalya, İzmir ve Ankara şubelerinin yanı sıra firmaların ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin diğer illerinde de hizmet vermektedir.

 

Sektörde oluşan ihtiyaçları, beklenti ve istekleri objektif olarak değerlendirmekte; yenilikçi bir bakış açısıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

ANT`ın Temel Amacı; Sektörün en büyüğü olmanın yanı sıra; hizmet verdiğimiz tüm firmaların ve her çalışanımızın çok değerli olduğunu benimseyerek, insan odaklı yaklaşımımızla doğru ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Ant İnsan Kaynakları Logo
5124

Türkiye Geneli Toplam Personel Havuzu

1245

Türkiye Geneli Aktif Çalışan Personel Sayısı

256

Son 5 Yılda Hizmet Verilen Müşteri Sayısı

10200+

Türkiye Geneli Görev Alınan Organizasyon