Temizlik Personeli

Tüm fuar, kongre, festival vb. organizasyonlarda görevlendirilmek üzere geçici süreli temizlik personeli hizmetini sağlamaktayız. Bu hizmetten İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Kayseri, Samsun ve Gaziantep de yerel olarak faydalanabilirsiniz. Temizlik personeli hizmetini gerekli ekipmanlar ile birlikte sağlamaktayız.

Temizlik personeli hizmetini sizden iş öncesinde aldığımız detaylar doğrultusunda şekillendiriyoruz. Her organizasyon için farklı detaylarda ön hazırlığımızı yapmaktayız. Örneğin bir fuar organizasyonunda kurulumdan sonra yapılacak stant temizliği için farklı, fuar boyunca devam edecek temizlik için farklı malzemeler ile alanda bulunuyoruz. Açık hava etkinliklerinde görevlendirilecek bir temizlik ekibine ihtiyacınız var ise bu durumda, öncesinde alanın büyüklüğüne ve beklenen kişi sayısına göre bir ekip ve malzeme planlaması yapılmaktadır. 

Temizlik personeli için hangi evrakları sağlamaktasınız?

Temizlik personelinin görev alacağı alana göre sizden farklı evraklar talep edilebilir. Temizlik ekibimiz içerisinde Hijyen belgeli temizlik personeli, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi almış sertifikalı temizlik personelimiz bulunmaktadır. Farklı bir evrak talep edilmesi halinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.