Transfer Hizmeti

Etkinlik ve organizasyonlar için ihtiyaç duyulan tüm transfer hizmetinin yanı sıra, şoförlü/şoförsüz araç kiralama hizmetini de sunmaktayız. Transfer hizmetini geniş araç yelpazesi ve deneyimli transfer personelimiz ile Türkiye genelinde sağlamaktayız. Ülkemizde bulunan tüm havalimanlarından konaklayacağınız otele ulaşabilir veya günlük turlara katılabilirsiniz. Transfer hizmetimizden Türkiye genelinde ister bireysel, ister kurumsal olarak faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Kongre, fuar vb. etkinlik ve organizasyonlar için Türsab kartı olan personel tarafından misafirinizin karşılaması yapılmaktadır. Türsab kartı olmayan herhangi bir personel için havalimanında karşılama yapmaya izin verilmemektedir.

Karşılama Yapan Personel Misafire Eşlik Ediyor Mu?

Türsab kartı ile karşılama yapan personelimiz talebinize istinaden misafire otele kadar transfer aracı ile birlikte eşlik etmekte ve otelde check-in işlemlerinde yardımcı olmaktadır.

Havalimanında Alınması Gereken İzinler için Nasıl İlerliyoruz?

Büyük bir organizasyon öncesi havalimanında karşılamalar için bir karşılama masası kurdurmak isteyebilirsiniz. Organizasyon öncesi havalimanı amirliğinden gerekli izinlerin alınması ve stant kurulumu içinde tüm süreci sizin adınıza yönetebiliyoruz.