Catering Hizmeti

Fuar, kongre ve organizasyonlarınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde yerel olarak catering (yiyecek-içecek) hizmetini sağlamaktayız. Pek çok organizasyonda bu ihtiyaçlar organizasyonun yapıldığı mekan tarafından karşılansa da zaman zaman bu hizmeti dışardan almak da gerekmektedir. Bu durumlar da uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere destek olmaktayız.

Örnek verecek olursak, bir fuar organizasyonuna katılacaksınız ve bir standınız olacak; burada sizleri ziyarete gelecek misafirleriniz ve potansiyel müşterilerinize ikram edebilmek için yiyecek ve içecek hizmeti almanız gerekecektir. Bütçenize ve tercihinize istinaden farklı paketler halinde sizlere bu hizmeti sağlamaktayız. Standınızda gelen misafirlerinize sadece sıcak & soğuk içecek servis edebilir, dilerseniz yanında ek olarak günlük taze yiyecekler de ikram edebilirsiniz. Organizasyon öncesinde sizlerle paylaşacağımız hizmet paketlerimizden birisini seçebilir veya kendi özel istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet verebiliriz.

Ayrıca bir organizasyon dolayısıyla bir ilden başka bir şehire misafirlerinizin transferi esnasında araçta dağıtılmak üzere lunch box paketleri hazırlayabilir ve sizlere teslim edebiliriz. Lunch box paketlerinde isterseniz sıcak sandviç sunabilir veya direk apeartif yiyecekler de hazırlatabilirsiniz.