Dönemsel İnsan Kaynağı

Ant İnsan Kaynakları olarak 20 yıllık sektör tecrübemizle, başta etkinlik ve organizasyonlar olmak üzere, insana ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde görev alacak dönemsel insan kaynağı hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmeti İstanbul başta olmak üzere, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Samsun, Gaziantep gibi büyükşehirlerde bulunan yerel ofis ve yerel personelimizle sağlamaktayız. Diğer iller için ise belirli sayıda bulunan yerel personelimiz ile ya da çevre illerden personel yönlendirmesi yapıyoruz.

Dönemsel insan kaynağı hizmeti sayesinde, ister günlük, ister dönemsel, isterseniz aylık olarak personel desteği alabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre doğru personeli sizlere yönlendirecektir.

Etkinlik ve organizasyonlarda görev alacak tecrübeli part time host / hostes personel datamızla sizlere bu hizmeti sağlamaktayız. İhtiyacınıza istinaden lcv ve veri girişi personeli, yabancı dil bilen mihmandar personel, transfer personeli, ofis destek personeli, maskot(kostüm giyecek personel) personeli gibi alanında uzman personel hizmeti vermekteyiz.

Personel havuzunu nasıl oluşturuyoruz?

İnsan kaynakları departmanımız tarafından incelenen başvurular sonucunda, adaylar ofisimizde mülakat toplantısına çağırılmaktadır. Adaylar ile yapılan görüşme sonucunda, insan kaynakları departmanımızın olumlu değerlendirdiği kişiler uygun olan takımlara atanmaktadır.

Personel seçiminde nelere dikkat ediyoruz?

İnsan kaynakları departmanımız tarafından yapılan mülakatlarda, müşterilerimizin ve bizim ihtiyaçlarımız doğrultusunda uygun bulunana adaylar olumlu değerlendirilmektedir.